Przejdź do treści

Kategoria: Hotele

Na tym blogu oraz na IG @pattravel znajdziecie hotelowe recenzje i reportaże z pobytu w ciekawych designerskich, boutiquowych hotelach. Przygotowałam też kilka zestawień sprawdzonych noclegów powstałych po objazdach konkretnych krajów:  Albania, Wietnam, Słowacja, Czechy oraz wysp: Santorini. Dodaje również, godne polecenia noclegi z często odwiedzanych przeze mnie miast: Lwów (Ukraina)Porto (Portugalia), Praga (Czechy)

Hotel Copernicus. Krakowski Fine Dining WeekEnd

Przyznam szczerze, że intensywnie podróżując rzadko mam czas na kulinarne poznanie lokalnego podwórka. Tym razem, zmotywowana przez intensywny spam wydarzenia, postanowiłam wykorzystać wolny weekend i odwiedzić miejsce do którego od dawna chciałam trafić. W taki nieskomplikowany sposób, w ostatnią sobotę znalazłam się na degustacji fine diningowej w restauracji hotelowej Copernicus w Krakowie.

Podziel się opinią

Pałac Mała Wieś. Miejsce z filmowym klimatem

Fajne miejsce na weekend w pobliżu Warszawy. Noc w Pałacu Mała Wieś, to piękne wnętrza, spokój w otoczeniu zieleni, dobra lokalna kuchnia, smaki potraw z jabłek Grójeckich, ale to także turystyka filmowa. W tym miejscu kręcono filmy Widziadło, Trędowatą, Nad Niemnem, Pułkownika Kwiatkowskiego.

Podziel się opinią